Miks ma üldse peaks tahtma oma lähedase ärasaatmisele fotograafi?
Matuseid on pildistatud sellest ajast saadik, kui ehitati esimesed kaamerad. Matus on inimese viimane teekond siin maailmas, mis on ühtlasi küll kurb, kuid teisalt on see päev tähistamaks selle inimese elu. Fotograafina olen Sinu silmad päeval, kui Sinu enda omad on täis leina. Olen olemas Sinu pere jaoks, jäädvustan seda, mida Sa ise ei näe ning võimaldan Sul seda olukorda tulevikus näha uue pilguga. Samuti on need fotod olulised vanemale generatsioonile, kes sündmusele ise kohale tulla ei saa ning nooremale generatsioonile, kes tulevikus eelnevate põlvede vastu hakkab huvi tundma.

Aga ma võin ju ise ka pildistada, milleks mul on fotograafi vaja?
Professionaalse fotograafi kutsumise eeliseks on võimalus endal tegeleda leinamisega ja tähelepanu ei pea pöörama kõrvalisele tegevusele nagu pildistamine. Lisaks on fotograafil olemas vastavad oskused, kogemused, pädevus ning fototehnika, et teha sellised pildid, mida on ka tulevikus ilus vaadata.

Mis on matusefotograafi teeninduspiirkond?
Pildistan ärasaatmisi üle Eesti.

Kui palju matusefotograafi teenus maksab?
Vaata leheküljele "Hinnakiri". Peidetud kulusid, sh käibemaks ja transpordikulu ei lisandu (välja arvatud kokkuleppel erandite puhul).

Mis on etteteatamise aeg?
Etteteatamise aeg on vähemalt 24 tundi.

Kui ruttu fotod kätte saab?
Fotode valmimise aeg on keskmiselt üks nädal.

Back to Top